- Ulita NA VRŠKU -

Vytvořili jsme místo s opravdovým duchem GLAMPINGU.

Pokud hledáte dokonalý únik od civilizace a chcete se ponořit do klidu přírody, přijměte naše pozvání do Ulity NA VRŠKU. Unikátního místa s úchvatným výhledem na Střední Moravu. Tento neobvyklý pobyt nabízí ideální kombinaci luxusu a pohodlí v absolutní blízkosti přírody.K našemu zážitku silnice nevede - jedinou cestou je vydat se pěšky. Tato výprava sama o sobě je úžasným zážitkem, kdy můžete zapomenout na všední starosti a užít si každý krok vedoucí k tomuto útočišti. Z parkoviště to do Ulity budete mít cca 550 m krásnou procházkou. Odměnou vám budou úžasné výhledy na okolí.  
Vaše kroky vás dovedou k místu vysoko nad vesnicí. Místu, kde se naučíte být a neplýtvat vodou ani elektrickou energií. Obklopeni loukou, polem a lesem. 

Pozemek je rozdělen do 3 částí. 

Terasa vydlážděná z přírodního kamene vám nabídne mimo pohodlného posezení také venkovní kuchyň. Zde vám je k dispozici multifunkční keramický gril a příslušenství. 

Druhou částí pozemku je zastřešené sociální zázemí. Najdete zde také prostor pro uschování vašich věcí. 

V bezpečí pod střechou, ale stále venku v přírodě.

Všechny místnosti jsou navrženy tak, abyste nebyli ochuzeni o výhledy z pozemku. Toaleta s kulatým okýnkem, prosklená místnost se zrcadlem a umyvadlem a třešničkou na dortu je venkovní sprcha s prosklenou střechou.

Voňavé ručníky, osušky, přírodní kosmetika a drobné hygienické potřeby pro vás budou vždy připravenéJako třetí část pak najdete samotnou Ulitu - kopulový stan.

Pro ještě lepší pohodlí je Ulita propojena se sociálním zázemím nadzemním chodníčkem. 

Ve stanu o průměru 5 m tak najdete vše ostatní, co tu budete potřebovat - a ještě mnohem více. 

Boční průhledná část stanu je opět situována na výhledy
z pozemku. Pro sledování noční oblohy tu nechybí ani průhledná část střechy, kterou můžete zastínit elektronicky, dálkově ovládanou roletou.
Hlavním prvkem v interiéru Ulity je samozřejmě postel z dubového masivu. Ta se spolu se zdravotní matrací o rozměru 160x200 cm postará o váš nejlepší spánek

Najdete zde také plně vybavenou kuchyňku s plynovou varnou deskou, malou lednicí a jídelní kout se stolem a pohodlným sezením.

Na vnitřní ploše cca 19 m2 je myšleno i na dostatek odkládacího prostoru.


Farmářský BOX k vašemu pobytu

Ke zpříjemnění pobytu je možné doobjednat BOX plný farmářských produktů (vejce, jogurty, farmářské máslo, paštika, marmeláda pečivo, pečené čaje, chutney, sýr).


Venkovní terasa s posezením, venkovní kuchyň s multifunkčním grilem


Sociální zázemí - WC, umyvadlo se zrcadlem, venkovní sprcha s prosklenou střechou


Interiér Ulity - dubová postel, vybavená kuchyň, dubový stůl s pohodlným sezením


Pro ještě silnější zážitek - pitná ledovcová voda, příprava výborné kávy, připravena základní hygiena


Co je dobré vědět před pobytem v Ulitě?

  • K Ulitě nevede silnice a je nutné se k místu vydat cca 550 m pěšky do mírného kopce. Myslete tak na vhodnou obuv a dejte přednost raději batohu než kufru ...
  • Jedná se o pobyt ve stanu v těsné blízkosti k přírodě. Pro jistotu si tak na chladnější večery zabalte i něco teplejšího na sebe. Překvapí-li vás v Ulitě nějaký mravenec, pavouček či můra ... nedivte se. 
  • Pobyt si užijete i s omezeným množstvím vody a elektrické energie - je potřeba na to však myslet a neplýtvat. Zbytečné elektrické spotřebiče (fén, žehlička ...) nechte prosím doma. Tohle u nás nepoužijete.
-Fotogalerie-